O FIRMIE

Początek działalności firmy VOLTEX ELECTRONIC przypada na 2007 rok. Od tego czasu konsekwentnie stawiamy na intensywny rozwój oraz oferowanie najwyższej klasy systemów, które nie tylko pozwalają podnieść standardy życia, ale również stanowią doskonałą ochroną przed różnego typu niebezpieczeństwami. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie, które umożliwia nam na wdrażanie coraz to nowszych, bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Dzięki temu nasza oferta dostępna jest dla każdego!!!

 

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz wyjątkowa dbałość o szczegóły to tylko niektóre cechy jakimi można określić naszą firmę. Takie podejście do wykonywanej pracy w krótkim czasie zaowocowało zdobyciem szerokiego grona stałych, zadowolonych klientów, które z biegiem lat stale się poszerza. Realizujemy kompleksowe projekty z zakresu sieci teleinformatycznych, instalacji antenowych, systemów przeciwpożarowych czy elektronicznych systemów zabezpieczeń zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była na tyle rozbudowana, aby zaspokoić oczekiwania dużych firm jak i klienta indywidualnego.

 

Wszelkie rozwiązania systemowe i urządzenia oferowane przez naszą firmę posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość i skuteczność. Ponad to kładziemy szczególny nacisk na systematyczne szkolenie kadry pracowniczej, co w efekcie pozwala nam na rzetelne, kompetentne, a przede wszystkim kompleksowe doradztwo. Doskonałe rozeznanie na tym specyficznym rynku umożliwia nam oferowanie najnowszych technologii w bardzo atrakcyjnych cenach. Decydują się na skorzystanie z usług firmy VOLTEX ELECTRONIC możecie być Państwo pewni dobrego wyboru.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy VOLTEX ELECTRONIC

Certyfikaty